به نام خدا لا حول و لا قوة الا بالله

سلام به کلبه ی کوچیک ما خوش اومدید

امروز میخوام یه آقا و آقا زاده رو که تو قر آن اسمشون اومده بهتون معرفی کنم و برخورد تنظیم کننده قانون انسانی یعنی خدا رو بهتون بگم بله اون آقا کسی نیست جز پیامبر خدا حضرت نوح(ع) حضرت نوح عمر طولانی داشت در این سالها قطعا اطاعت خدا رو کرد و خدمتهای زیادی در راه خدا انجام داد و تعداد بیشتری انسانو با خدا آشنا کرد اما وقتی کشتیو ساخت و انسانهای درستکارو توش جمع کرد وقتی سوار کشتی شد به پسرش گفت:به خدا ایمان بیار و بیا توی کشتی با ما همراه شو ولی پسرش گفت نه من به بالای کوه میرم و از عذاب خدا در امان میمونم اما موجها بین اونو و پدر عزیزش حضرت نوح(ع) فاصله انداختند حضرت نوح از خدا در خواست کرد که پسرش اهل اونه و از خدا خواست که اونو نجات بده اما خدا گفت اون اهل تو نیست و آقازاده در عذاب خدا غرق شد حضرت نوح هم با وجود اینکه این همه خدمت کرد نگفت من این همه خدمت کردم عمرمو توی این راه گذاشتم چه سختی ها که نکشیدم بلکه فقط گفت چشم هر چه تو امر کنی.

این قانون خداست آقا و آقا زاده نداره قانونو درباره آقازاده هم مثل بقیه اجرا میکنه پس توی کشور ما چرا خودمونو از خدا هم دلسوزتر نشون میدیم و حساب این آقازاده ها که مملکتیو به هم ریختن نمیریسیم و قانونو مثل بقیه درباره اونها اجرا نمیکنیم حتی توی این مورد خدا حجت قرار داد که به آقازاده هم حتی رحم نکنید اگر خطا کرد بی توجه به خواسته آقاها قانونو برای اونا هم اجرا کنید.

ایشاالا روزی بیاد که قانون برای همه یکی اجرا بشه و دیگه هیچ آقازاده ای به خودش جرأت نده خودشو برتر بدونه و هر کاری دلش میخواد بکنه.

بگو یا علی تا بمونیم تا آخر یار سید علی یا علی مدد

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

Leonardo Michael زندگینامه Melissa امیرحسین روزمرگی های یک نیمــــــچه روانشناس! غافر آشنایی با کسب و کار|تبلیغات اینترنتی گالری عکس کچومثقال چکامه